Новые шлифовальные абразивные круги Festool GRANAT STF D225/8 и   GRANAT NET D225 на сетчатой основе, зернистостью от P40 до Р320 для машинок с диаметром шлифовальных тарелок 225 мм Декоративная чаша из скорлупы кокосового ореха на ножках из африканского венге Деревянная подставка-столик на подлокотник дивана ESSBOX System® — система хранения, транспортировки и организации крепежных приспособлений ESSVE.

Реставрація дерев'яних тріщин твердим воском

Реставрація дерев'яних тріщин за допомогою твердого воску.

Починаючи цю розповідь, не ставлю за мету охопити всі аспекти реставраційного процессу, це не можливо. Просто маю бажання поділитися власним досвідом реставрування контрастної дерев'яної поверхні, в даному випадку фрагменту лакованої деревини wenge.

За основу візьму частину старих фотографій задовільної якості. В той час було пріоритетом закарбувату хочаб частину реставраційного процесу. Недостатню кількість фото спробую замінити додатковими коментарями.

Отже, спочатку «сформував» штучну тріщину за допомогою торцювальної пили і підібрав твердий віск тих кольорів, які присутні на дерев'яному зразку.

Підфарбував щілину маркером (у деяких випадках це не обов'язковий крок) і заповнив її віском основного кольору. Основним є той колір, якого найбільше на певному проміжку. Тут працюємо уважно і заповнюємо віском тільки фрагменти відповідного кольору. Після охолодження основного кольору, поступово додаємо інші кольори.

Далі, за технологією змащую поверхню спеціальним тепловідвідним гелем. Він розподіляє тепло і унеможливлює, точніше знижує ризик підпалу поверхні, а також захищає шар лаку. Розігрітим штателем поступово знімаємо надлишковий шар воску. Весь процес відбувається у декілька прийомів.

Відсутні деякі фото. А саме на яких мав би бути відображений певний процес, коли після вирівнювання можна домогтися абсолютної ідентичності поверхні. Розповім словами.

За допомогою тоненького різцю підрізаємо межу контрасного переходу одного кольору в інший і знову заповнюємо відповідним кольором. Таким чином можно сформувати навіть мікроскопічні прожилки, повністю емітуючи породу деревини.

 ⬆︎ Піднятись в загальний розділ — «Секреты. Технології. Рекомендації від Дмитра Довженко»  

Інструкція:
Як залишити на сторінці коментар або задати питання автору без реєстрації та авторизації в соц. мережах.

*Якщо інформація виявилася для Вас корисною - тисніть «Подобається»

comments powered by HyperComments